З днем рідної мови!

22 лютого 2023 року в 3 класі Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 5 відбувся бібліотечний урок за участю педагога -організатора Наталії Юзефович та зав.бібліотекою Ярини Монастириської "Рідна українська мова",присвячений Міжнародному дню рідної мови. Учні мали змогу дізнатися багато цікавих фактів про українську мову, який тернистий шлях довелося пройти нашій рідній українській мові у своєму розвитку, скільки заборон витерпіти, яку мученицьку, але велику долю вистраждати. Подібного не знає історія жодної мови, жодної держави. Мова - це показник існування нації. Поки існує мова, існує народ. Наш святий обов'язок не згубити рідного слова, не забути материнської пісні, не дати згаснути жаринці батьківської оселі. О рідне слово, більше не мовчи!