Arrow
Arrow
Slider

Сканировать1Василь Зенонович Мацько народився 18 березня 1995 року в місті Бориславі. Проживав разом з батьками по вулиці Трускавецькій. В сім’ї крім нього виховувалася ще сестра Тетяна.
2001-2010 роки – учень Бориславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Вчителі та друзі згадують, що Василь був добрим, чесним та відважним хлопцем.
Після закінчення школи продовжив навчання в Бориславському професійному-технічному ліцеї №7, здобув професію електромонтажника. Працював на Бориславському заводі «РЕМА» токарем.
Згодом служив в прикордонних військах.


23 листопада 2022 року, на 27 році життя, Василь Мацько, виконуючи службово-бойове завдання поблизу с. Майдан Слов’янського району Донецької області, загинув у бою з окупантами.
28 листопада 2022року Бориславська громада живим ланцюгом шани й пам’яті на колінах зі слізьми та болем зустрічала загиблого героя. Молодий та повний сил, він віддав за нас найдорожче – своє життя. Війна на східних теренах продовжує забирати життя найкращих синів та дочок українського народу.
Поминальну панахиду за полеглим захисником відправили у Богослужбовій каплиці по вулиці Коваліва.
Поховали героя у вівторок, 29 листопада на міському кладовищі. Попрощатися з ним прийшли побратими, друзі, приятелі, небайдужі українці.
У цей важкий для українців час, схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна пам’ять та слава Героям. Василь навіки залишиться у наших серцях.