Arrow
Arrow
Slider

Проєкт "Школа без нікотину та тютюну"

У межах проєкту "Школа без нікотину та тютюну" учні Бориславського ЗЗСО І–ІІІ ст. № 5 разом зі своєю наставницею Наталією Сов'як — фахівчинею Дрогобицького районного відділу ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” — взяли участь в інтерв'ю на радіо "Слово" в місті Бориславі. Діти говорили про шкідливість не лише сигарет, а й вейпів. Основним завданням сучасної молоді в боротьбі зі шкідливою звичкою є вміння вчасно сказати рішуче "ні", а також допомогти своїм ровесникам побороти цю залежність.

Ми у Facebook