- Деталі
- Створено: 14 травня 2026
- Перегляди: 44
Проєкт "Школа без нікотину та тютюну"
У межах проєкту "Школа без нікотину та тютюну" учні Бориславського ЗЗСО І–ІІІ ст. № 5 разом зі своєю наставницею Наталією Сов'як — фахівчинею Дрогобицького районного відділу ДУ “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” — взяли участь в інтерв'ю на радіо "Слово" в місті Бориславі. Діти говорили про шкідливість не лише сигарет, а й вейпів. Основним завданням сучасної молоді в боротьбі зі шкідливою звичкою є вміння вчасно сказати рішуче "ні", а також допомогти своїм ровесникам побороти цю залежність.
Останні новини
- Оголошення
- Наказ про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів
- Конкурс вокалістів «Три сили любові»
- Проєкт "Школа без нікотину та тютюну" (Учні 8-9 класів)
- Інтерв'ю на радіо "Слово"
- «Навчати і навчатися» TALIS 2024-2026.
- Пілотний проєкт ВООЗ „Школа без нікотину та тютюну“
- Вибухонебезпечні предмети та протимінна безпека
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (Учні 8А класу)
- Проєкт «No smoking!»
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (Учні 10 класу)
- «НІ» — це не слабкість
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (учні 9-го класу)
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (учні 6-го класу)
- Тренінг "Малювання кавою"
- Мова — це кордон
- Скажи «ні» курінню!
- Акція підняття "Прапора Надії"
- Флешмоб «Парасолька пам’яті»
- Лінійка-реквієм «Мій біль — Чорнобиль»














