Arrow
Arrow
Slider

Багато українських героїв загинуло у цій страшній, неоголошеній війні з РФ. Серед них і випускники нашої школи.

Сканировать1Василь Зенонович Мацько народився 18 березня 1995 року в місті Бориславі. Проживав разом з батьками по вулиці Трускавецькій. В сім’ї крім нього виховувалася ще сестра Тетяна.
2001-2010 роки – учень Бориславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Вчителі та друзі згадують, що Василь був добрим, чесним та відважним хлопцем.
Після закінчення школи продовжив навчання в Бориславському професійному-технічному ліцеї №7, здобув професію електромонтажника. Працював на Бориславському заводі «РЕМА» токарем.
Згодом служив в прикордонних військах.

Детальніше...  

gulyk

Гулик Артур, син Ярослава, народився 17 липня 1983 року в м. Лісосибірську Красноярського краю в багатодітній сім’ї. У 1989 р. батько загинув, і мати з малим Артуром та двома його сестричками повертається в Україну.

Навчався в Бориславській середній школі №5. Після закінчення 9-ти класів продовжує навчання в Підбузькому профтехучилищі, де опанував професії маляра, штукатура та плиточника.

Детальніше...  

luciv21 червня 2017 року в Авдіївці на Донеччині загинули в бою двоє бійців батальйону "Аратта". Один з них – 38-річний мешканець Борислава – Луців Андрій.

У суботу, 24 червня 2017 року, відбулося вшанування загиблих бійців Української добровольчої армії.

На знак скорботи у зв’язку із трагічною загибеллю, 23, 24, 25 червня 2017 року оголосили в місті Бориславі Днями жалоби.

Детальніше...