Матуся наша – це завжди святиня,
Промінчик сонця, крапелька роси,
Бо наша мама-славна берегиня,
Матуся наша-втілення краси.

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято – День Матері. Мама… Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна – все це її турботи, її справи, її життя. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває-, про все знає. Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те. скільки нам років – три чи тридцять.Честь і вічна слава матерям які виховали синів -героїв,що мали найбільшу любов віддати своє життя за Україну. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Вже традиційно кожного року Бориславська ЗОШ№5 відзначає Свято Матері та Родини, присвячене Дню матері та Міжнародному дню сім’ї. Цього року родинне свято проходило 16 травня в спортивній залі школи. Пiдготували i провели захiд учні 7-б класу разом з класним керiвником Осінчук Ольгою Романівною.Допомагали: співочий гурт учнів 3-б класу(кл.керівник Остафіль Оксана Михайлівна),вчитель музичного мистецтва-Буньо Софія Василівна,учень 11 класу,президент учнівського самоврядування-Назар Рудавський,відеосупровід вчитель інформатики -Мрозек Галина Володимирівна .
Свято закінчилось, а приємні враження у батьків, задоволених виступами своїх дітей, залишаться ще на довгий час і будуть тішити згадками до наступного Свята Матері та Родини.
У цей день, дорогі мами прийміть наші найщиріші вітання зі святом. Бажаємо вам миру, щастя, здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!

60337839 713111302459019 4758781256676671488 n60338331 713127169124099 2485203214316601344 o