У Бориславській ЗОШ I-III ступенів №5 06.05.2019 року відбувся звітний концерт дитячої художньої самодіяльності школи.

В концерті дуже досконало виконано і актуально підібрано твори, які перепліталися з сучасністю, були поставлені номери у виконанні дитячого хору та співучих гуртів. Концерт підготувала вчитель музичного мистецтва школи Буньо Софія Василівна.

У виконанні дитячого хору звучали твори українських композиторів: «Батьківщина», сл. і муз. Л. Горової,
«Музика дощу», муз. Н. Галабурди, «Тихо над річкою», сл. С. Черкасенко, муз. П. Батюка, «Рушничок», сл. і муз. І. Білик, «Мама і я», сл. М. Ясакова, муз. О. Янушкевич, «Весняні котики», сл. і муз. О. Янушкевич, : «Ми – козаки», сл. і муз М. Назарця, «Пісенька Джури», сл. О. Кононенко, муз. О. Жилінського, «Шевченкові рядки», сл. і муз. А. Матвійчука, «Мамина криниця», сл. Л. Кірик-Руданської, муз. Ю. Констанкевича, «Марія», сл. і муз. І. Федишин, «Молитва за Україну», сл. О. Борис, муз. В. Хлиста, «Алилуя», муз. Л. Коена, «Україна – це світло», сл. і муз. Л. Горової.