"Дзвінку колядку для вас співаєм, - Веселих свят вам щиро бажаєм!"

Ось такими рядками прощались учні нашої школи з Різдвяними святами та колядою.

Світло Різдва несли до небесної високості учні 5-Б, 3-Б, 7-Б класів, які у поетичному слові та вертепному дійстві змальовували події народження Ісуса Христа. До колядницького гурту зійшлися учні 3-7 класів, які доповнювали святкування змістовними віншівками та колядками. А слово про містерію Різдва та святовечірішнього обряду, традиції і їх сакральне значення у житті кожного українця, сповнило нас почуттям Богопізнаня та Богоутвердження.

Духовному взору школярів, батьків, педагогів учні 7-Б класу представили Різдво в Україні у плині історії часів давніх, нових і теперішніх: "Сумний Святий Вечір в 46-ім році" в Україні і далекім Сибірі, Різдво-арешт митців-шістдесятників у 1972 році, сумна вечеря у родинах тих, "хто сотнею пішов у небо", хто й нині стоїть на чатах рідної землі від зловісного окупанта. Свято було величним, щирим і радісним, адже саме Різдво Христове приносить у наші серця віру, любов та спокій. Дарує нашій душі очищення. Хай народжений Ісус принесе мир і злагоду у наші домівки, а наших учнів обдарує ласками: мудрості та здоров’я. Прощання з колядою завершилось почастунком різдвяними пампушками та співом на многоліття. Христос Рождається від нині і повік.

Підготували Різдвяний концерт: вчитель музичного мистецтва Буньо С.В., класний керівник 5-Б кл., Остафіль О.М., класний керівник 3-Б класу, Осінчук О.Р., класний керівник 7-Б класу.