Вітаємо Вас, любі вчителі!

УЧИТЕЛЬ - це не професія, УЧИТЕЛЬ - це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

Дорогі наші вчителі! Вітаємо Вас з Днем вчителя! Високо цінуємо щедрість Ваших люблячих сердець, Ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх учнів! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від Вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай Вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

Учні 11 класу також привітали всіх учителів школи з професійним святом. Вони подякували за душевне тепло, мудрість, за чесність і велике терпіння. Учні підкреслили, що вчительська праця - це справжнє покликання, до якого вчителі школи підходять з відкритим серцем і всією добротою душі.

зображення viber 2021

зображення viber 2021 10 0