Олімпійський тиждень

Сучасний олімпійський спорт - найпопулярніший феномен суспільного життя світового співтовариства, сфера ефективного міжнародного співробітництва в ім’я гармонійного розвитку людини, зміцнення взаєморозуміння між народами й країнами.

Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Протягом тижня у закладі освіти було проведено інформаційні хвилини, олімпійські уроки («Олімпійський тиждень», «Літопис Олімпійських ігор»), спортивні змагання, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Також у школі провели змагання з футболу між учнями старших класів та волейбольний турнір між учителями та учнями 10 -11 класів, приурочений до Дня вчителя. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань.