«Пізнай свій край… себе, свій рід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя…» - писав Г. Сковорода.

17 вересня на базі ЦДЮТ зібралися представники шкільних родин Бориславського ОТГ для проведення інтелектуальної гри «Молодь про Борислав. Історія та сучасність». Команда «Тустань» нашої школи також брала участь у цій цікавій зустрічі: учні показали свої здібності працювати у команді, продемонстрували знання історії та звичаїв бориславчан ще від першої згадки про наше місто, уболівальники підтримали гравців . Неперевершеним і цікавим став конкурс малюнків косметичними засобами «Художній хист вболівальників». Учениця нашої школи Ярина Шосткевич вразила членів суддівської команди вмілим відображенням символу бориславчан – верстату-гойдалки для видобутку нафти та ріпника, який несе коромисло з двома відрами нафти. Висловлюємо свою подяку усім учасникам цієї зустрічі: організаторам заходу, учасникам та вболівальникам.