Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 вітає мешканців з Днем міста.

У другу неділю вересня Борислав відзначатиме своє 634-річчя. Перша писемна згадка про Борислав — у грамоті польської королеви Ядвіґи від 1387 р.. Борислав - це єдине місто у світі, яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод.

Учні та вчителі Бориславського ЗЗСО №5 приєдналися до святкування Дня міста Борислава. У школі пройшли години духовності: «Моє місто – краплиночка на карті України»(6-А), «Борислав – нафтова колиска Європи» (6-Б), «Моє рідне місто. Історія Борислава» (7-А), «Історія Борислава. Від солі до нафти» (7-Б), «Галицька Каліфорнія» (8-А кл), «Відкрий для себе рідне місто» (9 кл). На уроках християнської етики учні дізнались про святині Борислава та покровительку міста - Великомученицю Варвару. Учні мали змогу збагатитися знаннями про найважливіші події, пов’язані з розвитком міста, про процес нафтовидобутку, про уродженців бориславської землі, про життєдіяльність Івана Франка, Яна Зега, братів Зизаніїв, Романа Дашкевича, Михайла Драгана, Стефана Коваліва, Богдана і Левка Лепких, Ірини Сеник, Івана Гнатюка і багатьох інших діячів.

Діти були залучені у флешмобі «Я люблю своє місто» і привітали мешканців Борислава зі святом. Нехай наше місто буде дороге кожному з нас, нехай тут здійснюються наші бажання і збуваються мрії, нехай наше місто процвітає і росте, нехай кожному його мешканцю в житті щастить.

Ми у Facebook