Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі!

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів нашої школи.

З метою увічнення людської, громадянської відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, був проведений виховний захід, присвячений вшануванню подвигу українців «На варті наших душ Небесна Сотня".

Учні 7-Б, 9-А, 9-Б, 10 класів підготували цікаву програму: демонстрували документальні фільми, співали пісні, розказували вірші, інсценівки. Кожне слово, кожна пісня або вірш чіпляла за живе. Емоції переповнювали кожного. Головною метою цього заходу було вшанування пам’яті загиблих героїв. Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!

Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні знати.

Слава Україні! Героям Слава!

Підготувала разом з учнями виховний захід, вчитель музичного мистецтва Буньо С.В.
Проведено 23.02.2021 р.