- Деталі
- Створено: 26 лютого 2026
- Перегляди: 91
Ви Сотнею пішли у небо! Вічна слава героям!
20 лютого 2026 року в Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 учні та педагоги відзначили День героїв Небесної Сотні.
Анна Касюхнич разом з учнями 1 класу провели урок пам'яті "Небесній Сотні вдячні за свободу" та Мар'яна Терещенко з учнями 4 класу "Небесна Сотня - символ незламності українського духу". Вчителі коротко та доступно розповіли історію виникнення цього свята, разом з учнями виготовили ангеликів - символ Небесного війська, жертовності, жаги до свободи та незалежності.
Ви Сотнею пішли у небо! Вічна слава героям!
Останні новини
- Оголошення
- Наказ про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів
- Конкурс вокалістів «Три сили любові»
- Проєкт "Школа без нікотину та тютюну" (Учні 8-9 класів)
- Інтерв'ю на радіо "Слово"
- «Навчати і навчатися» TALIS 2024-2026.
- Пілотний проєкт ВООЗ „Школа без нікотину та тютюну“
- Вибухонебезпечні предмети та протимінна безпека
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (Учні 8А класу)
- Проєкт «No smoking!»
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (Учні 10 класу)
- «НІ» — це не слабкість
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (учні 9-го класу)
- Проєкт «Школа без нікотину та тютюну» (учні 6-го класу)
- Тренінг "Малювання кавою"
- Мова — це кордон
- Скажи «ні» курінню!
- Акція підняття "Прапора Надії"
- Флешмоб «Парасолька пам’яті»
- Лінійка-реквієм «Мій біль — Чорнобиль»














