Школа зустрічає новий 2019-2020 навчальний рік...

Бориславській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 за літній період вдалося втілити в життя два проекти: Проект "Капітальний ремонт даху корпусу №1 ЗОШ №5", який переміг у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради 2019 року. Загальний бюджет проекту - 497 772 грн.; фінансування з обласного бюджету - 200 000 грн.; з місцевого - 232 353 грн.; кошти громади та спонсорів - 65 419 грн.

Щиро дякуємо за допомогу в реалізації цього проекту міському голові - Ігорю Яворському. Щирі слова вдячності нашим меценатам та спонсорам: отцеві Михайлу Мельнику (Чікаго), який вніс основну частину коштів для закупівлі профнастилу для перекриття школи-10000 грн, дякуємо нашим випусникам та добродіям:
Кіхарду Андрію-8000 грн.
Тетяні Шереметі-500 грн.
Роману Андрухіву-300 грн.
Вірі Чиж - 200грн.
Ніні Пелевін - 200 грн.
пану Смакулі - 200 грн.

Дякуємо всім випускникам та батькам наших учнів ,що долучилися до збору коштів на цей проект.

Другий проект - це ремонт шкільного санвузла корпусу №1.

З міського бюджету на цей проект було виділено 22 000 грн.для закупівлі матеріалів,
кошти в сумі 14 200 грн зібрали вчителі школи. Також висловлюємо вдячність Приватному підприємству "СЧН ЖИТЛО-БУД" та його директору Стецуну Юрію за допомогу в реалізації проекту та закупівлю додаткових матеріалів, потреба в яких виникла під час виконання робіт. Щирі слова вдячності пану Володимиру Осінчуку за виконання зварювальних робіт, пану Володимиру Чаду за виконання паяльних робіт та монтажу сантехніки, пану Роману Ділю за допомогу власним транспортом в доставці матеріалів. Окремо хочемо подякувати за роботу завгоспу школи Оресту Войтовичу та робітнику по обслуговуванню Ярославу Костіву.Дякуємо голові ініціативної групи Ользі Козич та голові наглядової ради школи Марії Андруневчин.

"Поодинці можна зробити так мало, а разом можна зробити так багато." Гелен Адамс Келлер

1999