Arrow
Arrow
Slider

Напередодні відбувся івент «НУШ: для всіх від дошкілля до початкової школи»

 Мета заходу полягала в забезпеченні наступності і неперервності в організації освітньої діяльності між закладами дошкільної та загальної середньої освіти. У центрі уваги – практичний досвід.

Педагоги початкової школи Бориславського ЗЗСО I-III ступенів №5 презентували проєкт "Робота кровоносної системи". Під час презентації на макеті людини було продемонстровано роботу кровоносної системи, цікаво і доступно роз'яснено склад крові. Окрім цього розроблено інтерактивну панель для перевірки знань учнів на дану тему. А також було презентовано QR-коди, де можна переглянути цікаві факти про значення крові, її склад та можна пройти тестування.

Проєкт достойно було продемонстовано завдяки клопіткій та креативній праці вчителів нашої школи: Анни Касюхнич, Олени Кирчей, Мар'яни Терещенко, Віри Яковленко та Майї Гоц. Дякуємо нашим учителям за креативність та винахідливість.

485693967 690816113639812 572167282253011453 n

Ми у Facebook