Arrow
Arrow
Slider

"Діти - агенти змін"

До Дня довкілля команда учнів та педагогів Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. N5 взяла участь в екологічному фестивалі "Діти - агенти змін".

Він мав два напрямки. Перший напрямок конкурсу - "Екоторбинки і екомішечки у кожен дім". Учні 7- Б та 8 - Б кл. виготовляли крафтові паперові сумочки із логотипом фестивалю, а школярі 9 - Б і 11 кл. пропонували їх покупцям у місцевих магазинах. Учениці 7 - А , 9 - Б та 6 кл. власноруч шили екоторбинки із вживаного непотрібного одягу. Учні 9 - 11 кл. та вчителі-куратори (Дудич Н.С. і Цмоканич Г.І.) проводили тренінги і квести для школярів, щоб ознайомити їх із причинами проблеми використання поліетиленових пакетів та пластикового упакування. Діти вивчили технології виготовлення еко-сумок та крафтових пакетів, організували та провели заходи щодо популяризації екоторбинок серед однолітків, своїх родичів і громади.

Другий напрямок фестивалю - "Екопобут як стиль життя" (презентація виробів із старих речей). Діти ознайомилися із багатьма ідеями апсайклінгу та закріпили навички сортування пластикових відходів, паперу, енергозберігаючих ламп та використаних батарейок. Учні 5 класів влаштували батл "Хто більше назбирає батарейок та пластикових кришечок", переможці та учасники якого отримали почесні грамоти. П'ятикласники також зробили багато експонатів на виставку "Друге життя використаних речей". Найпопулярнішими були вироби із декупажем скляної тари, оздоблені під новорічні прикраси, для виготовлення яких були використані енергозберігаючі лампи та корисні дрібнички із пластикових пляшок.

За результатами всіх цих заходів створено відеопрезентацію. Представники нашої команди були нагороджені грамотами та цінним призом - саджанцем магнолії.