Arrow
Arrow
Slider

Вони для нас виборюють життя...

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Це свято приурочено сучасним добровольцям, що 14 березня 2014 року започаткували формування першого батальйону добровольців. Військові, медики, волонтери, аграрії, водії, вчителі та інші люди об'єдналися заради того, щоб боротися з російськими окупантами.

До Дня українського добровольця у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 відбулися тематичні класні години, під час яких школярі переглянули документальний фільм "Українські добровольці", пригадали історію зародження сучасного добровольчого руху України. Діти розмірковували над поняттями честі, гідності, відповідальності, патріотизму. У школі вшанували хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, які загинули внаслідок війни проти України.
Учні 5-А та 5-Б кл. взяли участь у патріотично-мистецькій акції до Дня українського добровольця «Листівка на фронт».

У День українського добровольця у школі відбулися віче-реквієм пам’яті новітнього героя Василя Мацька та відкриття меморіальної дошки на його честь.
Учнівське самоврядування вшанувало пам'ять захисників-добровольців, поклавши квіти та засвітивши лампадки на могилах героїв.

Пам'ятаймо щодня, що саме наші герої тримають мирне українське небо з початків ворожої російської окупації.

Слава українським героям!

Ви наша гордість і честь!

Нехай швидше настане мир і безпека в Україні!