24 лютого 2023 року минув рік від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України.

У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни. Учні та педагоги школи не залишились осторонь: на виховних годинах, уроках історії згадували історичні події, які передували повномасштабному вторгненню росії в Україну, обговорювали зі старшокласниками трагічні сторінки історії України. Діти вшанували пам'ять загиблих у війні, пригадали події, які відбулися протягом року, висловили подяку ЗСУ, волонтерам. З вірою у Перемогу учні заспівали народний Гімн "Ой, у лузі червона калина". Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України, Національній Гвардії України, волонтерам за нашу рідну Україну! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!