Традиційно в нашій школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей.

У рамках Тижня безпеки 18 листопада у школі проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Класні керівники розповідали учням про безпеку на дорозі, правила поведінки пішоходів, дорожні знаки, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, про деякі обов’язкові вимоги до дітей як учасників дорожнього руху, порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди. У цікавій ігровій формі наймолодші школярі повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія. На уроках образотворчого мистецтва учні на своїх малюнках відобразили небезпечні ситуації на дорогах, намалювали дорожні знаки, які потрібно добре запам’ятати. Старшокласники завітали до молодших учнів, розповіли їм про безпеку на дорозі, особливо в темну пору доби. На завершення зустрічі десятикласники подарували дітям світловідбивальні наклейки на напплічники. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!