З 24.10 по 28.10.2022р. учні, батьки та педагоги нашої школи стали учасниками акції «Добре серце» (збір продуктів та речей для ЗСУ).

Зібрані речі були передані волонтеру (Когуту Олегу). Ця акція проводиться в школі не вперше. Минулого місяця волонтеру Тешу Максиму (випускнику нашої школи) були передані медикаменти та гроші в сумі 1400 гривень. На фронт також передали листи та малюнки учнів молодших та середніх класів. Діти висловлюють щиру подяку воїнам за змогу навчатися в рідній школі, адже їх спокій охороняють мужні та сміливі нащадки українських козаків.

А також з ініціативи учнівського самоврядування були виготовлені окопні свічки.

Дорогі наші захисники, нехай вогник цих свічок зігріває ваші душі та тіла, розганяє темряву ночі та цієї жорстокої війни. Нехай береже Вас Господь! Чекаємо Вас з перемогою. Слава Україні! Героям слава!