Arrow
Arrow
Slider

Вітаємо з днем працівників освіти

День вчителя - одне з найпопулярніших в Україні професійних свят, адже українці завжди ставилися з великою повагою до вчителів.

«Вчителько моя, зоре світова…» – по-особливому звучала ця пісня, вітаючи педагогів з професійним святом. Хоча завжди думається, що вчитель – це зовсім не професія, а справжнє покликання.

Педагогам дуже важливо бути з дітьми на одній хвилі, іти у ногу із сучасністю. Щоб більше дізнатися про своїх вчителів, учні підготували питання для них на День вчителя і записали цікаве інтерв'ю.

Майбутні випускники організували для вчителів концертну програму, яка нікого не залишила байдужим. Діти показали неабиякий талант, розкрили свою душу, а вчителі від душі посміялися.

Цьогоріч після повномасштабного вторгнення росії українська освіта неабияк постраждала, проте навіть в такий складний час вчителі продовжують виконувати свою роботу. Відеорепортаж "Як працювала школа протягом навчального року".

Хочеться подякувати організаторам та учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.