Хай буде мир на Україні!

У  Міжнародний день миру,  21 вересня, в Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 учні школи разом із класними керівниками провели години духовності. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час АТО і воєнних дій після 24 лютого. Діти читали поезії про мир, співали патріотичні пісні, малювали малюнки захисникам, виготовляли голубів миру, переглядали відео «Пісня про Мир в Україні», «Білі Лебеді у небесах», «Біля тополі», «Повертайся живим». Звучали вірші, у яких учні дякують за мужність всім воїнам-захисникам нашої рідної землі, висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

Прийде мир до нас на світанку,
На полях колосся в'є,
І Героїв з позаранку
Україна обійме

Щороку 21 вересня люди у всьому світі збираються, щоб вшанувати пам'ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий, мирний світ без війни.

Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.