1 вересня в Україні традиційно відзначають День знань та початок нового навчального року.

Цього року цей день незвичний, адже в Україні триває війна. У цих умовах учні сіли за шкільні парти, бо твердо вірять в перемогу над ворогом. Усю свою надію покладають на Бога та наших захисників, які ціною власного життя та здоров’я охороняють наш спокій та мир.

Учні, батьки та вчителі Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 розпочали цей день Молебнем до Богородиці, який відслужив о. Ярослав – настоятель храму Преображення на Тустановичах.

Продовжили святкування в класних колективах, провівши години спілкування «Ми українці: честь і слава незламним». Одинадцятикласники завітали до першокласників, де привітали їх із входженням у велику шкільну родину. Побажали мирного неба над головою, Божої опіки та ласки, наснаги до навчання.

Святковий день завершився Першим шкільним дзвінком, який пролунав, звіщаючи про початок нового навчального року.

Нехай Господь благословля

На дорозі шкільного життя!