День Матері...

День Матері українці відзначають в другу неділю травня. Місяць травень вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. У травні Природа-Мати вбирає свою Доню-Землю в пишне вбрання весняних квітів, виряджаючи у дорогу життя та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День Матері.
День Матері – хороший привід, аби ще раз обійняти маму та подякувати їх за все. У цей день хочеться найперше подякувати Богу за наших матерів, а нашим матерям – за безцінний дар життя.
Дорогі наші матусі, щиро вітаємо вас з Днем Матері і бажаємо Божого благословення, душевних сил, життєвої мудрості, ангельського терпіння, взаємної поваги та любови, Миру та спокою на рідній землі у цей нелегкий для України час.
Ці скромні дарунки-вітання прийміть від своїх дітей – учнів Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 та учасників самодіяльності Тустановецької «Просвіти» (учнів 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5).
- Малюнки наших учнів:

- Вірші наших учнів:

- Привітання від учениці 5-го класу - Буньо Ярини:

- Привітання від учениці 6Б класу - Мрозек Анастасії:

- Привітання від учениці 7А класу - Яценко Ксенії:

- Привітання від учня 7А класу - Поясника Дмитра:

- Привітання від учнів 10 класу - Грабевника Тараса та Ткачука Сергія: