Урок з основ християнської етики

16 лютого у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ N 5 відбувся урок з основ християнської етики у 6-Б кл. (учитель Волощук Г. М.) на тему "Уміння прощати" на основі біблійної притчі "Про блудного сина" (Лк.15, 11-32). Метою уроку було зрозуміти суть батьківської любові і прощення. Працюючи над біблійними віршами: " А коли ви не будете прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших" ( Мт.6,15), учні усвідомили, що Бог прощає нам тоді, коли ми вміємо прощати ближньому.

Учні подискутувати над тим, "що легше: пробачати чи просити пробачення?", пригадали "П'ять умов доброї сповіді" та "Митареву молитву" і зрозуміли, що "Покаяння - це сестра Прощення".

На кінці уроку провели дослід, який показує нам, що ми запрошені до батьківської любові у таїнстві Покаяння і Причастя. А ще роздумали над тим, що ми потребуємо прощення, а Бог завжди готовий нам простити і чекає на нас у своїй трапезі.