Сумуємо...Шануємо...Пам’ятаємо...

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Протягом тижня в Бориславському ЗЗСО N 5 було проведено виховні години, тематичні уроки. У шкільній бібліотеці було підготовлено книжкову виставку "Небесна Сотня - в пам'яті навіки".

Діти переглянули відеоролики «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», ділилися спогадами про участь своїх рідних у акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.

Члени учнівського самоврядування школи не забули і про наших шкільних воїнів-героїв, які загинули за нашу волю – Артура Гулика та Андрія Луціва – старшокласники поклали квіти та лампадки до пам'ятної дошки Героям.

Пам’ятаємо та шануємо наших героїв!