До 130-річчя від дня народження Йосипа Сліпого

«Народе мій, стань уже раз собою! – неодноразово говорив у своїх проповідях Йосип Сліпий. – Позбудься своєї вікової недуги сварів і чварів, вислуговування чужим… Стань на свої ноги в Україні. Покажи свою силу і вдячність, бо, шануючи своє минуле, ти ростеш у своїй могутності і славі!..»

17 лютого у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 відбулася конференція «Подвижник духу і віри» (до 130-річчя від дня народження Йосифа Сліпого, Митрополита УГКЦ). Учні 10 класу та вчитель української мови та літератури О. Козич представили основні етапи життя та діяльності Патріарха Йосипа Сліпого. Особливо вразив учнів Заповіт - звернення духовного Пастиря, Патріарха, до нас, його духовних дітей. Митрополит заповів нам: «Відроджуйте їх (Християнську Родину та Рідну Українську Школу) і рятуйте їх в Україні й у всіх країнах поселення нашого Українського народу!»

Пам'ять про Патріарха Йосипа та його життя є добрим прикладом для всіх поколінь. Нехай його незламна віра та любов до Бога і ближнього надихає нас зростати у цих чеснотах.

На завершення заходу учнівський співочий гурт (муз. кер. С. Буньо) виконав музичну композицію "Боже, я молюсь за Україну".