Онлайн - навчання

Дистанційна освіта не може замінити справжнього очного навчання. Діти мають соціалізуватися, спілкуватися між собою, особливо в початковій школі. Але використовуючи різні методи подачі матеріалу, наші вчителі зацікавили маленьких школярів, навчили їх правильно працювати у мережі Інтернет. Діти на уроках не лише вчились, але і почали самі творити. Так учні 2 кл. (кл.кер. Яковленко В.Г.) на уроці української мови "Реклама. Інформація, яку містить реклама. Створення рекламних повідомлень про товар або послугу" дізналися , що таке реклама, як вона повинна виглядати, щоб привернути увагу покупців. Діти спробували створити свою рекламу, використавши здобуті знання. І у цьому учням допоміг Інтернет.

Онлайн-освіта більше не екзотика – вчитися дистанційно можуть усі охочі.