Онлайн - навчання

Онлайн-навчання – це метод дистанційного навчання за допомогою інтернету та комп’ютера. Хтось вбачає у такому навчанні лише недоліки. Бо ж, справді, наші діточки багато часу проводять перед екранами моніторів чи смартфонів. Це шкодить здоров’ю, бо діти не рухаються. Але не все так безнайдійно. Адже на уроках присутні руханки, під час яких учні не лише роблять вправи, але й змінюють рід занять.

Багатьом, навпаки, дуже подобається дистанційне навчання. Сьогодні, 07.02.2022 р., учні 4-А та 4-Б класів Бориславського ЗЗСО № 5 спробували довести, що онлайн-навчання – це «круто». Під час онлайн-уроків маленькі школярики здійсними незвичайну та незабутню подорож Всесвітом. Діти більше дізналися про зірки - форму, величину, їхню віддаленість від Землі, стан, температуру, кількість зірок. Під час уроку учні побачили планети та цілу галактику, навчилися знаходити на нічному небі найвідоміші сузір'я. Особливо було цікаво довідатися, як народжуються зірки і куди вони падають. Чи справді здійснюються бажання, якщо загадати їх під час падіння зірки? На всі ці запитання діти знаходили відповіді, проходячи незвичайними лабіринтами знань, які підготували учням класні керівники – Явір Н.Ю. та Терещенко М.В.