Кібербезпека дітей в Інтернеті

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Учні початкової школи, так як і старші учні, ознайомились з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі. Переглянувши під час онлайн-уроків відеоролики, презентації, діти навчилися правильного реагування на небезпеку в мережі, виготовили буклети з правилами поведінки в Інтернеті.

Проведені виховні години для учнів «Безпека дітей в Інтернеті», на яких вчителі інформатики та класні керівники пояснили, як безпечно користуватися всесвітньою мережею Інтернет.

Учнівське самоврядування школи також виявило свою активність та небайдужість до даної теми, тому розробили пам’ятки для учнів 1-7 класів «10 золотих правил безпечного Інтернету для дітей!».