Кібербезпека дітей в Інтернеті

У сучасному світі комп’ютер з Інтернетом став для дітей не лише інструментом для навчання та розваг, а й небезпекою. Часто можемо спостерігати негативний вплив Інтернету на психологічне, емоційне і фізичне здоров’я дитини.

Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в Інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданням сучасного освітнього процесу.

З метою захисту учнів від цькування в мережі Інтернет у Бориславському ЗЗСО № 5 до Дня безпечного інтернету 7-8 лютого було проведено ряд профілактичних заходів із дітьми та батьками онлайн.

- Класні години: «Кубербулінг: як захиститись», «Безпечний Інтернет», «Цифровий слід в мережі Інтернет»

- перегляд мультфільмів: «Mr. Nox», «Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою»

- освітнього серіалу про кібербулінг для підлітків: «Що таке кібербулінг», «Як відбувається кібербулінг»

- відеороликів: «Мережевий етикет. Спілкування в мережі», «Кібербулінг – що це та як його зупинити»

Батькам педагоги запропонували ознайомитися з інформ-дайджестом «Кібербулінг: як захистити дитину?»