День Соборності України...

22 січня відзначається національне свято – День Соборності України. Саме у цей день, у далекому 1919 році возз'єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Респуліка. Територіальна єдність України ще з давніх часів – дуже болюча тема, так як вороги завжди "роздирали" нашу Батьківщину на дві частини.

Сьогодні всі учні нашої школи об'єдналися, аби показати свою любов та підтримку до рідної, єдиної країни. Учні підготували виставку малюнків, випустили шкільну газету, створювали серця єднання. У кожному класі пройшли виховні години, на яких учні ще раз переглянули історію України, порівняли її з подіми, які зараз відбуваються на Сході України. Учні ще раз переконалися, що лише в єдності - сила народу України.