Музика – як багато у цьому слові...

Вона бентежить, хвилює, дарує радість, спокій, викликає сльози і сміх, проникає в найпотаємніші куточки людської душі.

З цим видом мистецтва ми знайомимося з найменших літ, ще з дитячої колиски, чуючи материнську колискову.

Важливим предметом у розвитку і становленні особистості дитини є урок музичного мистецтва. Діти дуже люблять співати, грати на музичних інструментах і виступати на різних творчих заходах. Щоб урізноманітнити уроки музичного мистецтва, максимально залучити дітей у творчий процес, підвищити мотивацію учнів до вивчення предмету в плані розвитку STEAM-освіти, вчитель у нашій школі застосувала ритмічну гру на «музичних стаканчиках». Звичайний пластиковий стаканчик перетворюється на ударний інструмент і за допомогою певного ритмічного малюнку та рухів рук утворює чудовий супровід до будь-якої пісні.

Такий вид музичної творчості розвиває в дітей пам’ять, увагу, координацію рухів, відчуття ритму, та виховує в них відповідальність учасника ритмічного оркестру, який виконує одну єдину художню композицію. Учні дуже люблять цей вид творчості і з нетерпінням чекають на урок музичного мистецтва. Особливо їм подобається акомпонувати до пісні «Їхали козаки, їхали по полю». Юні музиканти уявляють себе учасниками козацького походу, це вселяє в їхні серця гордість за власну історію і завзяття будувати майбутнє своєї рідної землі.

У відео зображені учасники хорового та вокального гуртка.

Підготувала музичний номер вчитель музичного мистецтва Буньо С.В.