Велика радість для світу ся з'явила,
Діва Марія Сина породила.
І ми йдемо від хати й до хати,
Щоб добрим людям заколядувати!

Різдво – це улюблене свято всіх дітей. І саме вони ще заздалегідь із радістю і захопленням вивчають колядки, щоб згодом прославляти народження Христа. З особливим трепетом до різдвяного дійства готувалися й учні 6-Б кл. (кл. кер. Оринич М.В.). Діти підготували вертеп і різдвяну виставу. Співочий гурт учнів старших класів (муз.кер. Буньо С.В.) заколядував. Було цікаво і весело, що навіть не помітили, як швидко минув час. А за ті зусилля, яких вони доклали, щоб прославити Христа і підготувати подарунок-виступ для дорослих, отримали різдвяний солодкий гостинець.

Нехай же це почуття невимовної любові, яке нам дарує Різдво Христове, залишається в серцях дорослих і дітей, щоб проростали зерна добра в душах і давали надію на життя вічне!