Зустріч учнів школи з представниками громадської організації "Самооборона Борислава".

Відповідно до Річного плану школи та Стратегії розвитку закладу освіти у Бориславському ЗЗСО №5 24 грудня відбулася зустріч з представниками громадської організації "Самооборона Борислава" п. Олегом Михликом та п. Миколою Сподариком, головою спортивно-стрілецького клубу "Галицький стрілець" п. Степаном Сторонським, учасником АТО/ООС та членом спортивного стрілецького клубу "Альфа-Браво" п. Миколою.

Гості розповіли про громадську діяльність "Самооборони Борислава". П.Микола розповів про види зброї, правила користування зброєю - "4 правила написані кров'ю". Учні мали змогу оглянути військову зброю. На останок учням розповіли про важливість військової служби, військової підготовки у вихованні підростаючого покоління. Адже події, які відбуваються зараз в країні, зумовлюють необхідність виховувати національно свідомих громадян, патріотів України.