16 днів проти насильства...

У рамках акції "16 днів проти насильства" у Бориславському ЗЗСО І-ІІІст N5 учні старших класів з практичним психологом Волощук Г.М. поговорили про:

- ВІЛ/СНІД- симптоми, способи передачі, міфи;

- ПротиДій торгівлі людьми" - етапи, причини, сучасні прояви рабства, як не стати жертвою злочинців, де і як отримати допомогу;

-З'ясували, які є види насильства і як протидіяти при домашньому насильстві, під час заняття "Людська гідність - найвища цінність", бо сім'я - це простір без насильства;

Молодші школярі дізнались про людей з особливими потребами і подарували частинку свого сердечка для них, відкривши його для добра.

Першокласники вивчили основні правила поведінки при небезпеці: "Кричи, Біжи, Розкажи", виготовивши повчальні книжечки "Розкажи дорослому" і з'ясували "Хто є дорослим, якому ти довіряєш?" та намалювали його. Бережіть себе та своїх рідних!