День Збройних Сил України,,,

День Збройних Сил України – це свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління в Бориславському ЗЗСО N 5 було проведено ряд заходів.

Учні молодших класів разом зі своїми класними керівниками згадали всіх захисників України, які захищали український народ впродовж багатьох століть. Учні 4-А написали листи захисникам і захисницям зі словами подяки за мирне небо над головою, за їхню мужність і відвагу. Вони передають сердечні побажання повертатись живими додому. Для цього маленькі школярики виготовили плакат побажань захисникам Збройних сил України. Серце з побажаннями школярики передали старшим учням, щоб і інші учні приєдналися до ланцюжка побажань нашим воїнам.

У середніх класах вчителі провели виховні години: "6 грудня - День Збройних Сил України", "Історія Збройних сил України", "Хвала вам, наші захисники".

6 грудня учні 10 кл. (кл. кер. Осінчук О.Р., муз.кер. Буньо С.В.) провели виховний захід "30 років Збройним силам України: на варті свободи і незалежності". Весь український народ схиляє голови перед мужніми захисниками України і молиться за мир, за повернення додому живими наших героїв.