Я досліджую світ...

30 листопада у 2 класі ЗЗСО N 5 ( вчитель Яковленко В. Г.) відбувся відкритий урок з ЯДС (українська мова) "Краще разом чи поодинці".

Діти опрацьовували тему "Спільнота". На уроці учні об'єднували людей у спільноти за спільними цілями (метою), умовами життя. Ознайомилися із новою спільнотою "Бджолина родина", дізналися, хто живе у вулику, допомогли у групах бджолам зібрати нектар з певної квітки, описали мед за його ознаками. З'ясовували, чому мед такий корисний, складали прислів'я та переглянули відео "Одна бджола мало меду наносить".

Хлопчики і дівчатка зробили висновок, що важкі справи краще виконувати разом, але й є такі справи, які краще виконувати поодинці. На завершення учні працювали з цеглинками: якщо на світлині зображена робота, яку краще виконувати разом, піднімали зелену цеглинку, а якщо поодинці - червону. З уроку учні почерпнули багато нової та цікавої інформації.