Я досліджую світ...

SТЕМ-освіта є одним з головних трендів інноваційної освіти. У початкових класах застосування SТЕМ відіграє важливу роль для формування творчого інженерного мислення на уроках природничо-математичного циклу.

Дослідницька діяльність молодших школярів – це творча діяльність, спрямована на розуміння навколишнього світу, відкриття дітьми нових для них знань і способів пізнання дійсності.

24 листопада у нашій школі учні 1 класу (кл. кер. Касюхнич А.Ю.) на інтегрованому уроці "Я досліджую світ" з'ясовували важливість води, досліджували процес переходу води з твердого стану у рідкий, вплив води на квіти, які потребували води. Учні переглянули мультфільм "Капітошка", здійснили подорож з Краплинкою, провели експеримент "Крокуюча Краплинка", "Квітуча галявина на воді". Учні активно працювали і в ігровій формі здобували нові знання.

Упровадження STEM–освіти – це спосіб допомогти сучасним дітям у майбутньому стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними ланками команди, суспільства, країни.