Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. У листопаді в нашій школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи. У 7-А класі (кл. кер. Мрозек Г.В.) пройшла виховна година "Безпека на дорозі - безпека життя". Учні повторили правила дорожнього руху, нагадали основні групи дорожніх знаків і їх позначення, ознайомилися з невтішною статистикою дорожньо-транспортних пригод,  з факторами, що впливають на величину гальмівного шляху. Найбільшу увагу привернув увагу школярів соціальний ролик про потребу використання ременів безпеки.

На уроках малювання учні 5-7 кл. малювали небезпечні ситуації на дорогах і їх попередження, дорожні знаки, які допомагають безпечному рухові на дорогах.