Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у нашій школі проводилися години спілкування з метою попередження травматизму учнів на дорогах.

У 2 класі (вчитель Яковленко В.Г.) відбувся виховний захід "Мій друг - світлофор".

Учні розфарбовували дорожні знаки, розгадували загадки, складали свої правила дорожнього руху. Пригадали кольори світлофора за допомогою цеглинок. Вчилися використовувати набуті знання у вигляді рольової гри та на завершення декламували вірші про дорожні знаки.

Кожен з них зрозумів, що відповідальність за життя у їхніх руках.

На уроках малювання учні ознайомилися з дорожніми знаками, їх значенням, де і як потрібно переходити дорогу.

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.