Акція "Запали свічку пам'яті"

Кожного року, у четверту суботу листопада в Україні вшановують День пам'яті жертв голодоморів.

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Ми не маємо права забути про страждання, муки і горе свого народу. Ми маємо знати свою історію.

Саме тому учні 9 класу (кл. керівник Волощук Г.М., муз.керівник Буньо С.В.) вшанували тих, хто загинув під час голодоморів. "Ми пам'ятаємо" болючу українську історичну правду. Роки йдуть, а біль залишається. Україна пам'ятає, світ визнає!!!

Учні закликають долучитись до всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті" на підвіконнях своїх осель 27 листопада о 16.00. Торкнись до цього священного вогню - частинки данини тим, хто пішов у вічність. Вони повинні жити в нашій пам'яті.