Революція гідності: як це було...

22 листопада 2021 р. у нашій школі відбувся виховний захід "Революція гідності: як це було" за участю учнів 11 класу (кл.кер. Соверда О. Б.) та співочого гурту дівчат (муз. керівник Буньо С.В.). Метою свята було не тільки згуртування учнів, а збереження й донесення до сучасних поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні поч. ХХІ століття, віддання належної шани патріотичності та мужності українського народу.

У шкільних колективах проведено години духовності: "Ми різні - ми рівні",  "Тернистий шлях до свободи", "Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки", " Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам", "Україна - країна гідності та свободи", "Ключові події Революції Гідності". У 10 -11 класах проведено уроки історії "Революція Гідності та її вплив на сучасність".

У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку "Вільні творити майбутнє". Випущено тематичну газету "Просвіта" - "Борітеся - поборете!"