Літературний марафон...

Літературний марафон читців поезій про рідну мову "І рідне слово ненастанно я п'ю із мудрості народу" підходить до кінця.

Завершують чарувати нас рідним поетичним словом найменші школярі середньої школи - учні 5-6 класів: Буньо Ярина - 5 кл. ("Хай це, можливо, і не найсуттєвіше"), Кленовська Юліанна - 6-А кл. ("Лиш по-українськи"), Присташ Вероніка - 6-А кл. ("Учи, дитино, рідну мову"), Мигалевич Вадим - 6 - А кл.("Солов'їна пісня"), Фаримець Мар'яна - 6 - Б кл. ("Наша мова"), Андруневич Назар - 6 - Б кл. ("Вірш про мову").

Мова – це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ безперервно докладає свій досвід, розум і почуття.

Тож любімо, шануймо і захищаймо українську мову та примножуймо її незрівнянне багатство, щоб передати у спадок наступним поколінням.