Перший листопад був, є і залишився в українському житті однією з найбільших подій української історії.

Саме тоді, 1 листопада 1918 року, на стародавній ратуші Львова вперше замайорів Національний жовто-блакитний стяг, і після шести століть іноземного поневолення західноукраїнських земель постала національна українська держава, яка стала іменуватися Західно-Українською Республікою.

Цього тижня класні керівники школи провели тематичні уроки, виховні години про державотворення на західноукраїнських землях. Учні 8-Б класу (кл. керівник Буньо С.В.) разом зі співочим гуртом дівчат провели літературно-музичну композицію, присвячену Листопадовому чину «ЗУНР – провісниця держави України». Історичною довідкою виховний захід доповнив вч. історії, заступник директора з навчально-виховної роботи Луцишин О.Л. Учні школи перегорнули ще одну сторінку історії нашої Батьківщини. Висловлюємо щиру подяку усім за пошанування нашої історії, бо "без минулого немає майбутнього".