Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року.

Цю пору року називають багатою або щедрою за її дари. І не дивно, адже осінь — час збору врожаю пшениці, картоплі, кукурудзи, гарбуза, моркви, буряка, капусти та інших овочів.

Цього тижня у нашій школі проходили цікаві осінні уроки, на яких учні молодших класів навчалися робити креативні зачіски із листочків, виготовляли різнокольорові парасольки, їжачків з осінніми дарами: "Барви осені", "Бабине літо і врожай гарбузів", "Весела осінь".

Учні середніх і старших класів провели тиждень творчої майстерні "Мереживо осені". Усі старалися показати найкращі дари осені, вироби з овочів і фруктів, композиції, зроблені своїми руками. Класні колективи отримали подяки за креативність, творчий підхід, нестандартність, неповторність, виразність, яскравість, ексклюзивність, оригінальність, вишуканість в оформленні осіннього столу.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто прилучився до цікавих заходів у нашій школі.