14 жовтня – великий день для українського народу.

У цей день вся країна відзначає День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День Української Повстанської Армії, День Захисника та Захисниці України.

День Захисника України – це привід ще раз висловити шану і дяку тим, хто зі зброєю в руках став на захист нашої Батьківщини, волонтерам, лікарям, військовим капеланам. Це день, коли в кожному колективі проходять години духовності, виховні заходи. У нашій школі були проведені такі виховні години: «Покрова Пресвятої Богородиці – оберіг козацтва та народу України», «Українці – нація патріотів», «Покрий нас чесним Твоїм Покровом», «Відповідь нескореного народу", «В єдності наша сила» та інші. Учні прилучилися до акції «Привітай воїна»: намалювали малюнки з побажаннями повернутися живими, через волонтерів передали воїнам солодощі. У цей день учні нашої школи не забули і про наших шкільних воїнів-героїв, які загинули за нашу волю – Артура Гулика та Андрія Луціва – старшокласники поклали квіти та лампадки до могил героїв.

Пам’ятаємо та шануємо наших героїв!