Булінг - агресивна, свідома та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, яка супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Жертвою булінгу може стати будь-хто. Досить просто опинитись у слабшій позиції. Проте частіше в розряд жертв потрапляють діти, які чимось відрізняються від своїх ровесників фізичними даними, успіхами у навчанні, матеріальними можливостями і навіть просто характером. Але більша частина з них про це не говорить. Саме тому минулого тижня у нашій школі пройшов тиждень протидії булінгу (під керівництвом практичного психолога Волощук А.М.).

Багато роботи зробили:

• підписали угоду про протидію булінгу з учнями старшої школи;
  • у 5 класі виготовили брошуру "Розкажи дорослому" та засвоїли основні правила: Кричи!Біжи!Розкажи!
  • у 6-8 класах відбулась акція "Моя рука допомоги"; #антибулінговий_урок_2021#не_цькуй
  • у 7-9 класах провели гру "Життєвий бумеранг";
  • руханку "Булінгу СТОП" вивчили учні 6-А;
  • у 8-их класах провели діагностику рівня розповсюдження булінгу в освітньому середовищі;
  • тренінгове заняття "Зупинимо булінг разом" провели з учнями 9 класу.

Скажемо разом "НІ" булінгу!