У Бориславській ЗОШ №5 03.05.2018 року відбувся звітний концерт дитячої художньої самодіяльності школи.

В концерті дуже досконало виконано і актуально підібрано твори, які перепліталися з сучасністю, були поставлені номери у виконанні дитячого хору та співучих гуртів. Концерт підготувала вчитель музичного мистецтва школи Буньо Софія Василівна.

У виконанні дитячого хору звучали твори українських композиторів-класиків: В. Філіпенка "Веснянка", Г. Гладкого "Зоре моя вечірняя", а також сучасні твори І. Білика "Квіти для матусі", Ю. Рай "Балада про мою Землю", "Школа - наша берегиня" невідомого автора.
У виконанні гурту дівчат звучали пісні А. Ешпая "Пісня про криниці", А. Пашкевича "Синові", В. Івасюка "Балада про мальви", Л. Горової "Слово просте, слово святе..." а також Н. Май "Спасибі вам фронтовики". Чудовою прикрасою концерту було тріо хлопців з акомпонементом гітари Назара Рудавського. Чуттєво та зворушливо звучали пісні с. Соломії Теслі та В. Вершенича "Чорнобривці".

4HHOQ-r6ZNs